Uzaktan Eğitim

Sevgili Öğrencilerimiz,

Uzaktan Eğitim Programımız 30 Mart 2020 tarihinde başlayacaktır. Sisteme evdekal.hacettepe.edu.tr adresinden ulaşabileceksiniz. Kullanıcı adı olarak öğrenci numaranızı, şifre olarak da TC kimlik numaranızın ilk 6 hanesini kullanmanız gerekecek.

Öğrencilerimiz "evdekal.hacettepe.edu.tr" sistemine giriş yapmak için kullanıcı adlarını veya şifrelerini unuturlarsa, "Kullanıcı adı veya şifrenizi mi unuttunuz?" bağlantısına tıklayıp, e-posta bilgisi veya kullanıcı adı ile, kendi e-postalarına şifre sıfırlama talebi gönderip, ilk "yarım saat" içerisinde bu link üzerinden şifrelerini yeniden oluşturabilirler.

Tüm süreçle ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki video bağlantısından ulaşabilirsiniz. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=30&v=PCcW5FZJahQ

Öğrencilerimizin süreç başlamadan önce videonun tamamını izlemeleri gerekmektedir. Lütfen videoyu izlemeden danışmanınıza veya ilgili koordinatöre ulaşmayınız.

Bu video içeriğiyle ve HUZEM tarafından oluşturulan diğer yardım video ve metinleri aracılığıyla çözemediğiniz sorunlarınız için bize hafta içi 10.00-17.00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Herkese başarılı bir uzaktan eğitim dönemi ve kolaylıklar dileriz.

Dr. Öğr. Üyesi Ufuk BALAMAN (ubalaman@gmail.com)

İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalı Uzaktan Eğitim Koordinatörü